Příběhy našich zákazníků

 

Jana Šimková, maminka Tamarky

 

Tamarka se vrátila už z první lekce vaření naprosto nadšená !! A navíc přinesla skvělý štrúdl!!! Z dalšího kurzu přinesla domů na ochutnání marinované kuře a opět bylo naprosto úžasné. Asi ji budu do kurzů posílat dvakrát týdně :o)

 

  

Zobrazit celý příběhSkrýt celý příběh

Kateřina Procházková, maminka Natálky

 

Dcera mě překvapila od prvního kurzu. Do té doby, než začala chodit do školy Vaření hravě, se doma v kuchyni ani nezastavila, natož, aby mi chtěla při vaření s něčím pomoci. Kurzy vaření ale začala Natálka brát od prvního okamžiku i jako společenskou záležitost. Pokaždé se těší na další vaření, na šéfkuchaře i na děti. Jsem velmi spokojená, Škola Vaření hravě předčila naše očekávání. Natálka má z vaření radost a hlavně se ho nebojí.

  

Zobrazit celý příběhSkrýt celý příběh

David Procházka, tatínek Vojtíška

 

 

Nemohl jsem uvěřit, jak syna vaření nadchlo. Při Cooking Show na letošní Salimě jsem pozoroval jak Vojtu vaření naprosto vtáhlo do dění, byl šťastný, když si návštěvníci chodili přidávat zelnou polévku nebo palačinky, které pro ně děti vařily přímo na místě. Nebylo zbytí, než ho pustit další den znovu. Jsem s kurzy velmi spokojený.

  

Zobrazit celý příběhSkrýt celý příběh

Dalibor, účastník dětských kurzů

Dalibor s tatínkem v kuchařském studiu Vaření hravěMoc rád pomáhám mamince v kuchyni, tak mě maminka přihlásila do kurzu vaření pro děti. Kurzy se jmenují „Vaření hravě“ a vede je paní Klára Procházková. Seznámil jsem se tam s dětmi, které do vaření chodí déle a umí už trošku vařit. Vaříme ve velké kuchyni s dlouhou pracovní deskou a kuchyňskou linkou, kde je spousta sporáků a také trouby na pečení.

Do vaření chodím s tatínkem a moc si to společně užíváme! 

V prvním kurzu jsme vařili kuře na tymiánových bramborách…vlastně pekli… v troubě… :-)

Někdy mi tatínek trochu pomáhá…

 

 

 

 

 

…a něco už zvládnu sám! :-) 

Třeba namazat jednohubky pomazánkou. Dali jsme si je jako předkrm.

 

 

 

 

 

Se snězením uvařeného jídla mi tatínek pomáhat nemusí. Tatínek ale chce, tak se spolu o hotové jídlo vždycky hezky rozdělíme. 

Z každého kurzu vaření si domů přineseme recept. Už se těším, až kuře na tymiánových bramborách upečeme v sobotu doma pro všechny. To si maminka a Patrička pochutnají!

Do kurzů vaření pro děti chodím moc rád.Až budu velký, možná budu kuchařem! 

Dokonce jsem šel za kuchaře i na školkový karneval! Takto jsem se doma vymódil do kuchařské zástěry a kuchařské čepice.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobrazit celý příběhSkrýt celý příběh