Zpět na seznam novinek

HRAVĚ BEZ LEPKU

18.12.2014

Představujeme Vám našI KNIŽNÍ NOVINKU: HRAVĚ BEZ LEPKU

V sobotu 13. 12. 2014 jsme společně pokřtili jeden za našich splněných snů – naši úplně první kuchařskou knihu, která dostala jméno „Hravě bez lepku“. Jak napovídá název, recepty obsahující lepek v ní rozhodně nenajdete. Vtáhne Vás do světa chutného a zdravého vaření ze surovin, které jsou přirozeně bezlepkové, dostupné a mnohé z nich jsou zapomenuté a vzácně tradiční. Proto je s radostí vrátíme zpět do kuchyně.

 

Pod vedením výživové poradkyně, lektorky našich kurzů a maminky v jedné osobě Blanky Palečkové jsme pro Vás sestavili pestrý týdenní jídelníček, od snídaně po moučníky. Celkem 37 snadných a rychlých receptů, které Vám mohou být inspirací při vlastních bezlepkových kombinacích teplé i studené kuchyně, snídaní, svačin a dezertů. Praktický průvodce bezlepkovým jídelníčkem se hodí do každé domácnosti! Pečiva a hotovek obsahujících lepek sníme denně hodně. Proto nám jistě naše tělo poděkuje, když ho čas od času odlehčíme jídlem bez zbytečně zatěžujícího lepku. Prohlédněte si naši knihu. Inspirativní fotografie jídel, při kterých s radostí pózovali děti z naších kurzů Vaření hravě, Vás správně odzbrojí a navnadí na vaření. Ke každému receptu přidáváme tipy, jak jednotlivá jídla ozvláštnit a variovat, čímž získáte další a další vlastní chutné kombinace.

 

Součástí edice Hravě bez lepku je také hravé pexeso v krabičce, kde naleznete barevné fotografie všech receptů z knihy Hravě bez lepku. Pozor! Pexeso doporučujeme hrát vždy před obědem, kdy Vás správně naladí a nastaví chuťové buňky celé rodiny na společné chvíle u jídla.

 

Knihu i pexeso si můžete zakoupit emailem na info@varenihrave.cz.

Cena knihy je 169 Kč a pexeso stojí 58 Kč.

 

Přejeme Vám hodně vydařených jídel, spoustu inspirace a především radost ze společného domácího vaření (hravě bez lepku). 

 

Váš Tým Vaření hravě