Proč vařit s námi?

 

Dětem

Ahoj děti! Máte fantazii a rádi děláte druhým radost? Cítíte se chyceni v pasti, když přijdete ze školy domů, máte hlad a nevíte jak si co připravit nebo uvařit? Přijďte mezi nás se naučit více i bez sezení za lavicemi.

  • Naučíme vás základům vaření.
  • Upečete si svůj první štrůdl.
  • Uvaříte si špagety, které si nepřelijete jen kečupem, ale uvaříte si k nim výbornou omáčku.

Vše, co si uvaříte si u nás také hned ochutnáte a odnesete domů ochutnat rodičům. Můžete tak sobě i svým rodičům dělat každý den radost, a to beze strachu, že něco nevíte nebo neumíte.

S námi se naučíte nejen vařit, ale vyznat se také v potravinách, naučíte se:

  • kombinovat suroviny,
  • poznávat chutě,
  • rozeznávat maso, zeleninu,
  • péct buchtu i cukroví…

Ale hlavně, nebudete již závislí na tom, co vám kdo nachystá. A za penízky, které utrácíte ve fastfoodech si můžete udělat radost sobě nebo svým blízkým. Naučíme vás mít se rádi a vážit si i svých rozhodnutí.

 

Dospělým

Nikdy není pozdě… to je přísloví, které platí od pradávna pro všechny a v každém věku. Naučit se vařit nebo se zdokonalit ve vaření znamená návrat k sobě. Umění vařit znamená úctu k sobě i k druhým, znamená umět projevit lásku sobě i druhým. To vše můžete zažít a pochopit s námi. Naše kurzy vaření nebudou o ničem jiném než o naladění se na svoje pocity a potřeby a schopnosti je realizovat přes tvoření… v našem případě přes vaření.

Pod vedení profesionálního šéfkuchaře se u nás můžete nejen zdokonalit ve vaření české kuchyně, ale můžete být podnětem k realizaci kurzů různých národních kuchyní, a to i za účasti zahraničního šéfkuchaře.  A tak u nás například italskou kuchyni zažijete s atmosférou a naturelem italského kuchařského profesionála atp.

Rozhodněte se, dejte nám svůj podnět a přijďte si užít svůj čas.