Kurzy

Umění vařit neznamená jen lásku k sobě, je i způsobem jak projevit lásku k druhým. Přijdte se naučit vařit, či zdokonalit se v přípravě vybraných pokrmů do našeho moderně vybaveného studia v Brně.

Pro návštěvníky kurzu je přichystána zástěra k zapůjčení i veškeré potřebné suroviny. Účastník kurzu se proto nemusí nijak na kurz připravovat.

Kurz probíhá pod vedením profesionálního kuchaře a je kladen důraz na to, aby účastníci vařili co nejvíce.

Co se bude vařit je rozepsáno u jednotlivých kurzů. Máte-li zájem o to se průběžně zdokonalovat, můžete využít také naší nabídky dlouhodobých kurzů vaření . Kurz můžete také věnovat svým blízkým jako dárek.

Průběh kurzu

Stačí jen přijít v dobré náladě.

  • Při zahájení kurzu dostane každý klient zástěru a veškeré suroviny, které bude po celou dobu kurzu potřebovat.
  • Uvařené jídlo společně sníme nebo si ho každý z účastníků odnese domů.
  • Děti si mohou vzít do kurzu přezůvky, aby se jim lépe v kuchyni pohybovalo.
  • Pokud si rodiče domluvili dopravu dětí, děti vyzvedneme v určenou dobu a místě a dovezeme je až do našeho studia. Tam už se o ně kompletně postaráme a děti vrátíme i s ochutnávkou toho, co v kurzu navařily.

Naše profesionální kuchařské studio je vybaveno veškerým moderním kuchyňským vybavením. Vařit se bude na indukčních sporácích, které jsou ekonomické, ekologické a v současné době se začínají stále více pořizovat do nových kuchyní. Oproti plynovým nebo elektrickým sporáků je vaření na indukci rychlejší, ale pro mnohé z nás více složitější.

Dárkový poukaz

Chcete obdarovat své blízké nevšedním zážitkem? Chcete si být jistí, že na Váš dárek jen tak někdo nezapomene? Máme pro Vás řešení v podobě dárkového poukazu na kurz vaření v našem kuchařském studiu Vaření hravě.

Dárkovou poukázku můžete zakoupit:

  1. na konkrétní Vámi vybraný kurz
  2. univerzální dárkový poukaz ve Vámi vybrané finanční výši

Jak poukázku uplatnit

Při objednání kurzu stačí do poznámky vepsat, že kurz budete hradit poukázkou.

Podmínky uplatnění poukazu

  1. uplatnit poukázku je nutné do data konce platnosti
  2. změna data kurzu je možná nejpozději 4 dny před konáním kurzu